| UnuAltu a întrebat:

as avea nevoie de un flooder de yahoo bun, am cautat pe google dar cam toate au missing file, sau nu merge boot maker... as vrea unu bun si verificat, Funda! si nu cautati un link care nu merge de pe google si la final sa puneti "funda" dau vot negativ!

1 răspuns:
| TropicalStorm a răspuns:

Salut dude. nu te supara. ti-as da. dar nu ti-as recomanda sa il folosesti happy. se depisteaza usor. daca nu gasesti pe google intra pe sdc++ sau dc++ nu conteaza. gasesti pe hub'uri ce vrei. dar iti recomand sa nu folosesti tongue. am dat si eu flood mai de mult pe yahoo. ip.uri, hub-uri. servere de cs tongue dar e ilegaltongue. in orice caz e distractivrolling on the floor