| deereeglat a întrebat:

Salut as avea si eu 2 intrebari si doresc din suflet sa mi se raspunda serios :
1. Daca am avut contact sexual cu o fata si peste 2 zile i-a venit menstruatia ar mai putea fii gravida?
2. Daca am avut contact sexual anal cu o fata virgina ar putea sa ii curga sperma in vagin? Daca da ar putea ramane gravida tinand cont ca este gravida si nu a fost contact sexual direct?

Va multumesc +

5 răspunsuri:
| 2dmv a răspuns:

Nu e gravida daca ai facut doar anal si ai ejaculat anal! relax.

| SunnyDay88 a răspuns:

A 2-a intrebare e pur si simplu cretina.e sau nu virgina? ca daca e virgina n-are cum sa fie gravida.si cum sa ramana gravida, daca e deja gravida?

iar la prima: daca i-a venit menstra nu e gravida.

| Hαppiηеss a răspuns:

Din moment ce i-a venit mesnstruatia nu are cum sa fie insarcinata. Daca ai facut sex anal nu are cum sa ajunga sperma in vagin sunt doua orificii total diferite, numai daca ai ejaculat pe dinafara si din neatentie sperma sa fie ajuns pe sau in vagin altfel nu dar daca este virgina si nu a fost niciodata penetrata este imposibil sa ramana insarcinata!

| alinush21 a răspuns:

1.nu are cum pentru este o perioada la fete inainte sa-i vina ciclul si nu-s fertile
2.nu arte cum sa-i curga? una e anusul; si una e vaginul ce ai spus tu nu are logica stai calma nu ramane gravida

| deereeglat explică:

Am vrut sa spun "tinand cont ca este virgina"