| Alexutt a întrebat:

Salut. As vrea sa știu ce pot face pentru a avea un penis în erecție mai mobil/moale? La mine în erecție penisul este foarte tare și este dificil/dureros sa îl ridic perpendicular cu corpul, el stand doar paralel cu corpul în mod normal(erect). Exista vreo soluție?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stii cati baieti, barbati, te invidiaza citindu-ti intrebarea?
Este cea mai fiziologica stare pe care o poate avea un penis, esti sanatos tun si cand vei incepe sa faci sex vei intelege si tu acest lucru.
Nu exista fata sau femeie care sa se planga de acest lucru...mai exact este fix ceea ce isi doresc!
Asa ca, nu o mai privi ca pe o problema cand, de fapt, e un mare noroc!
happy

| darrio2007 a răspuns:

Nu-ti dori ceea ce nu-si doreste nici un baiat/barbat.
E clar ca inca nu l-ai folosit unde trebuie. Fiind moale risti sa nu intre unde ar trebui sa intre, cand iti va veni timpul.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati anisori ai, dar trebuie sa fii foarte micut, daca-ti doresti ceva ce nu-si doreste nici un barbat, adica sa aiba un penis moale.

Mergi si fa un dus cu apa rece si se inmoaie instantaneu.

| Emilian65 a răspuns:

Zi mulțumesc ca ai un asemenea penis. Alții ar vrea sa aiba un penis ca al tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 15-20 de ani o sa te rogi de el sa mai fie tare?