| SupremeReal a întrebat:

Buna seara, am 17 ani iar de curand mi-am facut o prietena, am ajuns in pat, penisul meu a intrat cat de cat in erectie, era ridicat in sus dar moale, cand sa imi pun prezervativul s-a facut aproape flasca.Am vazut ca multi au patit asta, am vazut un supliment natural Upotent, mi-ar face corpul la maxim acel supliment? La sex oral nu am probleme pot spune, sta erect dar si acolo mai cedeaza.La normal, nu pot penetra, este moale.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista supliment pentru asa ceva!
Erectia depinde doar de creierasul tau, cum este perceputa.
Toti patesc asta la inceput fiind perfect normal, pana te obisnuiesti. Pentru dumnezeu, esti inca f micut, ai doar 17 ani, acum moare si de emotii, nu din cauza unui amarat de prezervativ.
Cu rabdare si prin repetitie, inveti sa-ti pui prezervativul si sa nu-l mai rejecti ca de aceea iti moare. Gandeste-te la el ca la un lucru extremd e important si benefic pentru amandoi, care va apara si va protejeaza de necazuri, fiindca in felul asta vei inetlege ca folosinta lui este necesara si vitala.

| SupremeReal explică (pentru Violleta2022):

Nu am emotii deloc, sunt foarte chill si tot fail...Am vazut la recomandarile suplimentului, ofera o erectie mai buna, o sa l incerc, poate m-a defectat si masturbarea.

| SupremeReal explică (pentru SupremeReal):

Si o nedumerire, care este partea buna a prezervativului, eu l-am pus cu partea care are lubrifiant, cand eram mai mic l-am pus cred ca invers si nu se rula

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te-ai obișnuit să faci porcării, sex oral, și acum te miri că nu mai știe ce vrei. Termină cu porcăriile și o să își revină. Pilulele nu ajută.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal sa ai probleme cu erectia daca te masturbezi si faci sex oral. Lasa masturbarea si sexul oral si totul va fi ok.

| Sofer a răspuns:

Fai fără prezervativ pana te obișnuiești.

| alinstefanvlad a răspuns:

Stiu cum este! Dupa niste investigatii amanuntite am ajuns la concluzia ca berea duce la disfunctie erectila. Asta sau nu iti place tipa aia lol. Funda pls!