| InTeReSsUl04444 a întrebat:

As vrea sa stiu ce simtiti prima oara cand faceti sex...Dar raspunsul sa fie si ce simt fetele dar si baieti pentru ca eu si partenera mea sa stim ce o sa simtim...

Răspuns Câştigător
| Deliadelias a răspuns:

Prima data normal ca.i va durea pe aman2, dar doar cateva minutehee hee. In rest, totul va fi bine, placut, va veti simti"in al 9 lea cer" Sa zicem laughing. Baftasmug:*.

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Văd că vă plac surprizele.

| Life4Fun a răspuns:

Iti zic eu ca pe tine te doare mai tare decat pe ea. rolling on the floor

| MrAlex a răspuns:

Salut! fiecare simte ceva dar poate diferit, nu toata lumea simte la fel....succes

| Crissxxx a răspuns:

Este foarte fain din partea amndurora, va fi bine, vei vedea happy

| bnutrino18 a răspuns:

Pai fata va simti. durere. Dar dupa va fi ceva placut :*