| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Astăzi am atins cu penisul vaginul iubitei mele (am atins cu capul in jur de câteva secunde și era erect penisul, s-ar putea sa fi avut puțin "precum"). Amândoi suntem virgini, ea încă are himenul întreg iar eu sunt necircumcis (am într-un fel fimoza doar că nu grav). Îmi e frica că s-ar putea sa o fi lăsat gravidă, este posibil? In următoarele zile voi ii plecat departe de ea și nu am cum sa ii iau eu o pastila de a doua zi, nu știu dacă ea ar vrea sa facă asta, țin să menționez că nu vreau sa afle niciun părinte despre chestia asta deoarece avem sub 18 ani și ne-ar strica relația definitiv daca ar afla.

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu exista vreo sansa de sarcina, dar ar trebui sa stii ca himenul nu e metoda de protectie contra sarcinii si nici mica ta fimoza.
Numai faptul ca nu a avut loc ejaculare interioara te salveaza.
Sincer, nu e atat de greu sa te informezi amanuntit despre orice legat de sex cand netul bubuie de informatii!
Oricum, nici o sansa de sarcina, bine?

| darrio2007 a răspuns:

Adica tu sa iei pastila de a doua zi? Mai, baiete, habar nu ai cum este treaba cu sexul.
Ea ar trebui sa ia pastila de a doua zi. Dar la joaca voastra de copii, nu cred ca este cazul.
Doamne fereste de specimene ca voi!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa fi avut putin precum? Ce precum ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu vrei sa afle niciun părinte, adica niciun popă?laughing Ei stiu deja le am spus eu, precum esti un b.u

| Violleta2022 a răspuns:

De la petting nu ramane nimeni gravida!
Nu luati inutil pastila de a doua zi, ca-i o bomba hormonala care ii va afecta fetei sanatatea pe viata.
De acum inainte jucati-va cu prezervativ pe penis, ca sa nu va mai fie frica, in felul asta te vei obisnuii sa porti protectie tot tmpul, ceea ce va fi mult mai sanatos pentru toata lumea.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai penetrat-o si nu ai ejaculat in ea, nu poate sa ramana gravida. Altadata sa fiti mai atenti cand faceti sex. Folositi mereu prezervativ.

| Crackman a răspuns:

Nu iti face probleme

| gogugogugogu a răspuns:

Nu, fii linistit.

| Amvenitsăajutoameniideaici a răspuns:

Nu pot spermatozoizii sa parcurgă atât. Ar fi un caz excepțional. Stai liniștit.

| Motanul12 a răspuns:

Cu un umeras de rufe rezolvi multe boss

| RomanulAlaBlana a răspuns:

Daca doar l-ai atins nu are nimic gogule... ca sa lasi o femeie gravida trebuie sa ejaculezi in ea