| Frogos a întrebat:

Daca mi-am dat drumul și am terminat în gura ei și după i-am atins puțin vaginul cu capul penisului sunt șanse sa rămână? Menționez ca amândoi suntem virgini si ea nu era in perioada menstruala

5 răspunsuri:
| MadRabbiT a răspuns:

DA sa ramana cu un gust amar de samanta si copii cruzi. GROW UP

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa partidele astea de sex, numai virgini nu mai sunteti!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai fi mentionat si ''subliniat'' in mod expres ca in mod cert si sigur joaca vostra sexuala s-a intamplat IN AFARA perioadei zilelor FERTILE, doar in acel caz se putea oferi un raspuns care sa fie cert, sigur si corect privind imposibilitatea de a se forma o sarcina. Faptul ca fata NU mai era in acel moment in perioada menstruala reprezinta un factor AGRAVANT fiindca daca ar fi fost in perioada de sangerare cel putin teoretic in mod sigur era imposibil sa se formeze sarcina. Dar fiindca era dupa terminarea menstruatiei cu cat a zost intr-o zi mai indepartata si spre mijlocul ciclului menstrual, cu atat pcreste riscul si posibilitatea de a se putea forma o sarcina nedorita. Pana ce veti invata in ce moment al ciclului se poate naste o sarcina, sa aveti parte de... Multa sanatate!

| AliGab a răspuns:

Numai virgini numai sunteti voi

| Fisticel a răspuns:

Virgini si prosti