| anonim_4396 a întrebat:

Ati incercat vreodata prezervativele Durex Real Feel? Ce parere aveti de ele? Dar despre sexul cu lubrifiant? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Sexul cu lubrifiant durează mai mult și numai apar iritații în cazul femeilor. Frecarea este mult mai mică.

| Oana92 a răspuns:

Lubrifiantul e de mare ajutor daca esti la inceput sau daca ai ceva probleme. Daca lubrifierea naturala functioneaza normal nu e nevoie de lubrifiant.

| Cristiann25 a răspuns:

Ce pot sa iti zic sigur daca vrei sa folosesti durex ultrathin.Am incercat mai multe dar asta mi-a placut cel mai mult.Sunt sigure!