| Filehost a întrebat:

Salut, aveti timp sa va uitati la un filmulet ce l-am facut pentru o persoana draga? http://www.youtube.com/watch?v=pGFmpb9PwPM&feature=playe r_detailpage lasati va rog un comentariu sa stiu ca ati trecut macar pe aici

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu cata dragalasenie poti spune "te iubesc", cu cata gingasie...
Mi-a ramas un zambet pe buze si-o senzatie de bine.
Multa fericire va doresc, la amandoi!

| Libelle a răspuns:

E frumos.
Nu conteaza decat ca e un gest frumos, de aprecierehappy

| ascovit a răspuns:

E frumos...

| FrozEenSoul a răspuns:

Super frumoswinking bv tie

| girl001 a răspuns:

E foarte frumos.si piesa la fel.Esti din Republica Moldova intimplator?

| girl001 a răspuns:

Aa ca si eu tot sunt din Moldova!

| cLaudioasa a răspuns:

Bv :X:X ce frumos day dreaming :X ti-a iesit chiar bine kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos... este exact ca intr-o relatie obisnuita. incepe cu scantei se lasa cu bataie insa la sfarsit tu devi castigatoare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postează-l din nou(pe youtube), că mi-ai trezit curiozitatea.

| Filehost explică:

Da,sunt din Moldova mea mica si frumoasa,