| Filehost a întrebat:

Salut, aveti timp sa va uitati la un filmulet ce l-am facut pentru o persoana draga? http://www.youtube.com/watch?v=pGFmpb9PwPM&feature=playe r_detailpage lasati va rog un comentariu sa stiu ca ati trecut macar pe aici

7 răspunsuri:
| tybycool a răspuns:

Dapbig grin

| tybycool a răspuns:

Misto vezi ca am lasat cine sunt si am si votat big grin LiKE e misto big grinbvbv

| underc0ver a răspuns:

Ma uit acum!

| underc0ver a răspuns:

E super frmsx! Dar am o intrebare la intrebare laughing Cum ai facut filmuletzul?

| Filehost explică:

Tybycool multumesc mult de comentarii si tuturor pentru ca ati vizionat

| Filehost explică:

raspuns pentru underc0ver,filmuletul e facut prin киностудия windows live

| Timo a răspuns:

Da frumos am lasat comm...