| diuk12 a întrebat:

Salut baieti, am 13 ani si penisul meu sta parca in loc sa stea cu capul drept sta cu cateva grade mai strâmb. e o problema mare?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil 7-8 penisuri din 10, sunt intr-o anumita masura strambe, arcuite, incovoiate in toate directiile posibile. In consecinta nu ai nici un motiv sa te ingrijoreze aspectul sculei tale. Sanatate!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este normal.

| MValentin a răspuns:

Absolut nicio problema

| UnulSimplu312 a răspuns:

Nici un penis nu-i la fel! Toate is diferite unele strambe in sus altele in jos stanga sau dreapta depinde de persoane

| veliciu3769 a răspuns:

Daca iti sta in unghi de 90 grade fa-i reciproca teoremei lui pitagora sa aflii cat ar trebui sa fie pe ipotenuza