| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti si fete... Care este pozitia voastra preferata? Bineinteles atunci cand faceti dragoste. Cate una de fiecare... Sunt curios care este cea mai executata.

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mai mutzy211, esti cam curios, nu crezi?! Si daca ne-am intalni, ai idee ce pozitie as executa? Face to face, hand-to-your-face!
P. S. Poti sa astepti si pana la anul', ca nu iti da nimeni tie detalii despre viata lui sexuala.

pa, pa.

| elena a răspuns:

Asa de luni dimineata?
Bineinteles...ca esti foarte curios @mutzy211, dar iti spun totusi, pozitia mea cea mai executata, este cea stand in pat intinsa pe burta sau cu fata in sus, pe dreapta sau pe stanga asteptand partenerul, sa vina, sa facem, ce altceva, daca nu dragoste.
Sîc!

| clauss a răspuns:

Secret

| nana a răspuns:

Salut mutzy211. Ai auzit de expresia:-pisica moare de curiozitate si prostul de grija ei? Scuze nu vreau sa te jidnesc pe tine, dar asta este intimitatea fiecarui cuplu si nu trebuie discutata. Daca te intereseaza asa de mult pozitii si alte experimente de genul asta consulta site-urile de specialitate. Experienta in domeniul care te intereseaza asa de mult, ti-o faci singur si se pare ca ai nevoie de asta din moment ce ceri asemenea detalii.

| Satana a răspuns:

Capra

| vlady_xxx a răspuns:

Secret!
winking