| Nicusor32 a întrebat:

Salut/Buna TPU...

Am in clasa o colega frumoasa de care imi place... suntem foarte buni prieteni etc... si ma gandeam sa incerc sa o sarut din senin ce credeti? cum ar reactiona? suntem cls a 8 a si nu e genu de fata sa ma loveasca sau sa ma injure in cel mai rau caz credu eu ca miar zice: dc ai facut asta sau ceva de genu

Ce ziceti sa incerc asa? Dau funda!+vot la un raspuns bun!

7 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Eu nu as fi deloc bucuroasa daca m-as trezi cu o asa surpriza.
As prefera sa fiu intrebata daca doresc sa fiu prietena lui, si doar daca raspunsul meu e afirmativ sa fiu sarutata.

| missoriginal a răspuns:

Draga gandeste`te putin...
Daca ea nu s`a mai sarutat cu nimeni pana acum si tu o saruti asa dintr-o data e ca si cum...i`ai lua ceva de pret. Poate tu nu intelegi, dar primul sarut al unei fete e ceva special pentru noi, deci eu zic sa nu o saruti...

| neutrino a răspuns:

Aceasta intrebare o pui in fiecare zi?

| myuser a răspuns:

Mai bine i-ai spune ce simti pentru ea daca ai saruta-o din senin s-ar speria si s-ar putea ca si in cazul in care te place sa spuna nu

| FusTanGiuL a răspuns:

Salut.Poti incerca... daca spui ca este genul de fata care nu te va lovi.e bine...mereu trebuie sa incerci ceva nou. poate si ea ar vrea so facetiwinkingcine stie. bafta

| Fcsb_Manta_1992 a răspuns:

Daca esti sigur ca te place, incearca!

| Evelinutza a răspuns:

Eu zic sa incerci, daca si ei ii place de tine, bafta. :X