| CristiB93 a întrebat:

Care e treaba cu saloanele de masaj erotic. Poti sa-i ceri la fata si alte servicii in afara de masaj sau ele se asteapta sa le ceri sau daca le dai ceva in plus fac orice ex sex oral sau normal. Ati fost vre-odata careva, merita sa mergi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In majoritatea cazurilor sub acesata denumire de ''saloan de masaj'' sunt de fapt mascate case de toleranta, adica bordeluri in toata regula. Bani sa ai ca vei primi tot ce-ti doreste sufletul. big grin

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Legal, aceste case de masaj trebuie sa-ti faca doar masaj, iar in majoritatea cazurilor asta fac, dar sunt si situatii, cand pe o plata foarte buna, se extind serviciile lor erotice si la sex.

| Sk1LLeR a răspuns:

Normal nu au voie, dar acum depinde de ea... si de cum arati tu.