| Catallinaisaac a întrebat:

Salut! Cât de sigur este sa mai folosești și alte prezervative după ce ai folosit unul? Dacă pe al doilea prezervativ ajung spermatozoizi de la primul, ma refer când ai încercat sa îl dai jos pe primullaughing

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa fiecare parida sexuala si dupa folosirea prezervatiului, este necesara urinarea si spalarea penisului cu apa si sapun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor

dupa ce il dai jos pe primul te speli pe penis si dupa il pui pe al doilea si va continuati babardeala laughing