| yzy6780 a întrebat:

Intrebare pentru fete : este la fel cand folosesti prezervative sau ceva mai usor? eu nu am incercat inca dar vreau sa stiu cum este cu prezervativ

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Este mai usor in sensul ca daca tu nu esti deja uda, el fiind lubrifiat, nu te mai doarewinking
Dar senzatia este putin diferita.Nu se simte chiar atat de binehappy
Oricum il recomand 100%!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Il iei in gura si ai sa vezi happy
successs

| Q69 a răspuns:

In ziua de azi a face sex neprotejat suna a condamnare la moarte lenta in timp!

| HappyGrumpy a răspuns (pentru Q69):

Pai cu ce puscariasi te gandesti tu sa faci sex? daca ai incredere in persoana iubita, si o cunosti de stul de bine incat sa nu te condamni sngur, atunci este mult mai frumos decat sa faci sex la intamplare cu costum de protectie, crezi ca prezervatvul este 100% sigur? gandeste-te cate boli poti lua printr-un simplu sarut. ce faci iti pui si masca?