| Andreea911 a întrebat:

Ce cadou credeti ca ar fi potrivit sa-i cumpar iubitului meu la absolvirea liceeului? Avand in vedere faptul ca suntem de aproape 3 ani impreuna si i-am cumparat pana acum:lantisor,bratara-argint; ceas; parfum; rama, puzzle-cu poza noastra; jucarii de plus...

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

O carte preferata sau una mai indrazneata.

| LittleLuciane a răspuns:

Poti face tricouri personalizate cu voi doi pe care sa le purtati, blelocuri personalizate cu voi 2, sau gasesti cani in forma de inimioare si le poti personaliza tot cu voi 2. daca nu gasesti unde sa le faci le poti face online happy

| SeErgiuTzZz a răspuns:

Din moment ce sunteti impreuna de 3 ani, iubirea creata intre voi nu se mai compara in bani happy Era destul ceva simbolic cu voi doi happy El te va iubi chiar daca i vei da doar o imbratisare happy E mai frumoasa o cina romantica, doar voi doi happy Va doresc numai bine in continuare!