| Mai Tare Ca Un Drog a întrebat:

Hei! Se apropie 14 februarie iar eu nu m.am hotarat la un anumit cadou. Sunt cu prietenul meu de 7 luni, iar acesta are 18 ani. Ce m.ati sfatui sa aleg? :-s, tinand cont de faptul ca pana acum i.am cumparat un parfum, un ceas, si o bratara de argint pe care i.am gravat numele meu si ne.am cumparat amandoi verighete pe care la fel le.am gravat! Va rog ajutati.ma :*

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, poti sa ii iei o cana pe care sa scrie numele tau, o perna in forma de inimioara cu o poza cu voi 2, pe care sa scrie `te iubesc!`... poti sa ii iei o rama frumoasa in care sa fie o poza cu voi, un lantisor, un album cu vreo formatie preferata, daca tine cu vreo echipa de fotbal poti sa ii iei ceva ce are legatura cu echipa, un birceaghee hee, etc.

| valy a răspuns:

Ai putea daca ai posibilitatea sunt acele lantisoare care au la capat cate o jumatate de inimioara de aur, si ai putea sa ii iei una lui, si una tie si sa ii spui ca il iubesti foarte mult si sa ii spui ca acea inimioara de la lantisor este inima ta si ca pe veci va fi a lui:X... sper ca am fost de ajutor.sau poti sa ii iei numai lui lantisor cu inimioara intreaga si sa ii spui ce ti-am spus eu mai susbig grin:*

| anna_5786 a răspuns:

Poti sa-i faci un tricou personalizat cu voibatting eyelashes

| ServanaAtoni a răspuns:

Deci, e frt frumos din partea ta, dar i-ai luat deja destule.
e mai bine sa dai mai putin si mai des.
daca vrei cu adevarat sa ii mai iei ceva.incearca sa faci ceva manual.eu una pentru inceput i-am facut un portret.incearca si tu, sau deseneaza-i ceva.lucrurile facute cu mana ta au mare valoare sentimentala.
poti sa cumperi cateva inimioare mici, le-ar putea agata in amsina, sau la cleanta...sau o pusculita draguta in forma de inima.
cumpara-i ceva folositor, ceva ce crezi ca i-ar prinde bine si are nevoie.niste casti noi, un fular, un breloc cu o jumatate de inima sau un portofel incapator.
sper ca ti-am fost de foloshappy
happy valentine's day:*

| andreea_6722 a răspuns:

Buna.
Poti sa iei o rama frumoasa din acelea in care poti pune mai multe poze si te uiti in calculator si iei poze asa de la inceput relatiei si le pui pe un cd mergi le scoti si le pui in rama o sa arate :X sau ceva de plus...depinde si ce-i place... sper ca ti-am fost de ajutor. Succes:*