| blue-star a întrebat:

Ce inseamna sex appeal?

Răspuns Câştigător
| darkuletz a răspuns:

Pai de asta iti dai seama din GTArolling on the floor. Daca ai sex appeal la maxim toate fetitele iti sug protezalaughingrolling on the floor

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sex-appeal = 20% frumusete plus 80% ATITUDINE.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sex appeal=atractie sexuala. De exemplu: Acea fata are sex-appeal.Adica lumea este atrasa de ea.Chiar citeam pe o revista Coolgirl sau Bravogirl[numai tin minte] ca brunetele au sex-appeal. Nu este nevoie de machiaj pentru a arata bine.Sunt atractive in orice moment al zilei.Fie ca se trezesc dimineata si au parul valvoi tot bine arata.

pa, pa.

| Paula007 a răspuns:

Mai pe scurt si pe intelesul "necunoscatorului absolut ", sa inspiri cuiva dorinta. in momentul in care cineva se simte atras de tine, atunci poti spune ca ai sex appeal.winking

acum, fundita mea? laughing

| Anileda a răspuns:

Atractie sexuala

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sarm, farmec aparte, un" ceva "care te atrage...acel ceva!

| Ionutzz97 a răspuns:

Atractie sexuala

| MiraJ a răspuns:

Aspectul smug, Funda?

| mihaelabr a răspuns:

Puterea ta de atractie ( sexuala)