| Hollyg a întrebat:

Salut! Ce parere aveți despre faptul ca iubitul / iubita voastră inca se urmărește pe rețelele de socializare cu fosta/fostul ei? In condițiile in care a suferit enorm in urma despărțiți lor, cauzată de fosta/fostul ei. Si in condițiile in care fostul/fosta a încercat sa se întoarcă la iubitul/iubita voastră? Văzând totusi ca are o relație, continua sa ii aprecieze, adore pozele doar in care este singur/singura.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu as da doi bani, fiindca acolo unde s-a scuipat, nu se mai linge, deci o relatie rupta nu se mai poate lipii fiindca nu mai exista dragoste odata ce s-au despartit.

"Adorul" ala de care spui tu nu exista in engleza, acela fiind de fapt un simplu si amarat "like" si din atata lucru chiar nu mi-as face niciodata griji.

| blackann a răspuns:

M-ar enerva si as intra pe ascuns in telefon sa il blochez/sterg de la prieteni.

| vidia a răspuns:

Cred ca știm cu toții ca foștii care se mai urmăresc, încă se iubesc. Este clar ca pers respective n-au trecut peste, chiar daca unul din ei a început o relatie noua asta nu garanteaza nimic, ca a trecut sau nu, dacă îi apreciază pozele spera la o minune din partea lui/ei cumva sa se reîntoarcă chiar dacă este într-o alta relație. Eu dacă as fi în situația asta as vorbi cu partenera/partenerul meu și i-as spune ca mă deranjează ca se urmăresc și alte aspecte legate de like-uri.