| Viorelmiron a întrebat:

Ce sa ii spun unei fete pe care o plac.Nu am curaj sa ii spun asta.

Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

De ce nu o inviti la o intalnire, doua, trei sa o cunosti mai bine? Asa vei stii cum reactioneaza si ii vei spune asta la momentul potrivit. Sau poate la intalnire va veti pupa si nu va mai fi nevoie sa ii spui! happywinking

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Spune-i altceva. Intereseaza-te ea ce face, trezeste-i si ei interesul si progresati in directia comunicarii. Si cand v-ati descoperit unul pe celalalt, si va place sa fiti impreuna, poti sa astepti mai mult de la ea. Cum ar fi sa-ti impartaseasca sentimentele.

| RAY a răspuns:

Uite asa seara cand o vezi i dai in cap cu ciocanu cand se trezeste i spui iubi scuza-ma pai sti eu sunt timid de fel de aia team si legat cu catuse sa nu ma manci ca masura de protectie na acuma hai zi-mi ca ma iubesti, man esti mascul ce naiba, esti barbat sau fetita hotareste si tu ce sex ai vine apocalipsa te prinde la judecata femeiilor

| neutrino a răspuns:

Nu-i spune inca, te faci de rusine si va rade lumea de tine!

| Danysan a răspuns:

Adevarul!

| sensualus a răspuns:

Spune-i finut si subtil cat de atragatoare e.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Pune pe altcineva care are tupeu sa i spuna poate merge.