| Layov a întrebat:

Salut cred ca din pucntul meu de vauzt toti stim cu totii forumul 4metin vreau si eu mod trebuie sa platesc? dati-mi mod va rog frumos eu joc metin si am experienta chiar daca fac laba asa face omu va rog frumos mulumtesc! sAMI ZICETI DACA SA V AUDU NICK U PE 4METIN

Răspuns Câştigător
| varcolaccc a răspuns:

Ba ai gresit secțiunea. Vezi ca esti but, nu ai experiența deloc daca aveai stiai sa iei legătura cu legolas si sa vorbesti pentru grad. Intra pe forum si ia legatura cu el si spune-i

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Wicked sick! Ce treaba are "laba" cu grafica aia pixelata?