| PaulProstul a întrebat:

Salut.
Cred ca nicio fata nu ma place, am 14 ani si majoritatea colegilor mei au avut sau au iubite, sau daca nu au, multe fete dau semne ca ii plac dar la mine nu se intampla nimic, abia de vb fetele cu mine.Voi ce credeti?

Răspuns Apreciat de Editori
| MJo a răspuns:

Rămâi tu însuți, pentru că cine te va iubi, o va face pentru cine ești și nu va trebui să pretinzi a fi altcineva. E complet normal pentru vârsta ta. Copilărește! Bucură'te de cei mai frumoși ani ai tăi! O să vină și vremea aia in care o să te plictisești de fete. Iar odată cu ele, vin și problemele. Crede'ma, nu o să'ti mai dorești atât de mult.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu orice om in viata are parte sau succes la femei. Trebe sa inveti sa atragi tinerele in viata ta prin puterea mintii. Vezi Youtube the secret altfel nu o scoti la capat. E si in limba materna

| IsabelaIssa a răspuns:

Eu cred că nu ar trebui să îți creezi nevoi în funcție de ce fac cei din jurul tău. Dacă nimeni din jurul tău nu ar avea sau nu ar fi băgați în seamă de fete, ai mai simți nevoia să ai pe cineva acum?

| denisaromina25 a răspuns:

Nu te panica. e totul in regula. fii tu cel cuminte si fara iubita. nu ai nevoie de una. in momentul de fata tu trebuie sa te concentrezi pe invatat. dupa aceea pe alte lucruri.
si eu fac acelasi lucru. si eu am 14 ani, si nu am avut iubit niciodata. imi place, mie, spre exemplu, sa fiu cuminte si sa stau in banca mea. nu am nevoie de iubit. gandeste pozitiv. daca ai 14 ani si nu ai iubita inca nu inseamna ca se va sfarsi lumea. sau daca neaparat vrei o relatie fa tu primul pas. vorbeste tu cu ele.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate prietenii tai si-au facut pritene, ca de iubite nu poate fii vorba, fiind sunteti atata de mici si inca incapabili sa aveti sex, la varsta asta.
Ai doar 14 ani si daca fetele iti dau semne ca te plac, de ce nu le vorbesti, de ce esti singur? De ce nu le inviti la un sus, sau la plimbare prin mall?
Totul depinde de tine!
Dechide gura si invita prima fata care-ti place si vei vedea, ca maine ai si tu prietena!
Azi aaveai un motiv extraordinar cu Valentine's day, sa oferi 1 floare, fetei care-ti place! se pare ca ai ratat-o... asa-i?

| Andreeush a răspuns:

Abia ai 14 ani, ai timp destul să îți faci o iubită.

Răspuns utilizator avertizat