| JustDoIT11 a întrebat:

Cum imi dau seama ca un baiat ma place? Adica el e foarte dragut si toate fetele din scoala il plac etc. si se uita mereu la mine, imi zambeste si ma intreb daca ma place. In scoala sunt multe fete frumoase, cu bani si eu nu prea cred ca as avea o sansa cu el. Voi ce credeti. Dau funda!**

Răspuns Câştigător
| Peachy a răspuns:

Trebuie sa fi mai optimista, sunt sigura ca si tu esti frumoasa, trebuie sa ai putina incredere in tine era o vorba In primul rand tu trebuie sa te iubesti, si dupa cei din jurul tau te vor iubi, daca tu esti negativista nu vei obtine niciodata ce iti doresti. Eu zic sa iti pui sarmul la bataie si sa ii oferi din cand in cand un zambet, un salut prietenesc si poate cine stie, trebuie sa incerci si sa ai incredere in tine asta e cel mai important, restul vor veni de la sine! Iti poti da seama daca te place cand: te priveste, iti zambeste, este interesat de persoana ta, incearca sa se apropie de tine prin prieteni comuni, nu poate mentine foarte mult un contact vizual, cauta sa iasa in evidenta cand esti prin preajma, il intereseaza ce crezi sau ce parere ai despre el.happy Multa bafta iti uram! : *

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca toate fetele il plac, atunci el va alege. Se pare ca nu esti momentan, pe lista lui.

| Azµre a răspuns:

Contează frumusețea interioară, vorbește cu el, bagă-l în seamă trebuie să te scoată afară odată

| Myhai_Miky_1981 a răspuns:

Scoala 179?