| alinagyo a întrebat:

HeyIimi place mult de un baiat care e foarte bogat, este mai mare decat mine cu 4 ani,el a avut numai iubite la fel de bogate ca si el, faza e ca eu sunt mai saraca(daca pot spune asa)parintii mei sunt bugetari pe 8 milioane,ce credeti s-ar putea uita vreodata la mine? el arata super, multe fete il plac.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este increzut nu-l baga in seama.Ce conteaza banii?
Fii naturala si te va observa.

| 0Denis0 a răspuns:

De obicei is multe persoane mai arogante (nu vreau sa jignesc pe nimeni) care au primit totul de cand erau mici si in cazul asta ar putea fi acest lucru. Pai intai observai comportamentul daca e foarte plin de sine sau mai generos (deci personalitatea). Pai tot ce pot spune este sa incerci sa te comporti normal si poate te va observa numa ca sa nu speri chiar foarte tare chiar daca te observa pana la urma s-ar putea sa iti dai seama ca e cu totul alta persoana si vei ajunge sa nu il mai placi. Ei iti urez noroc.

| Lina0309 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-l uiti.In primul rand, e o diferenta cam mare de varsta, si banuiesc ca el deja si-a inceput viata sexuala si acum cam asta cauta: fete de varsta lui care sa-l satisfaca.Chiar daca "s-ar uita la tine", e posibil ca doar sa vrea sa intretineti relatii sexuale si apoi sa-ti dea cu flit.Parerea mea.Acum nici nu stiu ce varsta aveti voi, dar din moment ce ai spus ca multe fete il plac, probabil e obisnuit sa-si schimbe iubitele ca pe sosete, asa ca decat sa fii cu el o saptamana doua si apoi sa suferi ca proasta, mai bine ai cauta pe cineva mai la nivelul tau happy Sper sa-mi asculti sfatul :*