| Aly_3645 a întrebat:

Buna mie imi place foarte mult de un baiat.
El nu stie ca il plac, dar parca da semne ca ma place, dar nu stiu sigur.
Cand ies afara cu fetele si se intampla sa fie si el se uita frumos la mine, iar cand vede ca ma uit se preface ca face altceva.
Sau la scoala se uite la mine insistent, si cand vorbim pe mess mai imi trimite :*.
Credeti ca ma place?
Dau funda.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| roxiiiiiiiiii a răspuns:

Da te place si daca vrei sa fi cu el spune-i pe mess ca-l placi (dupa ce esti 100%sigura ca te place si dupa aia sg veti fi impreuna

4 răspunsuri:
| BomBonela a răspuns:

Te inteleg foarte bine, la mine exact asa situatie, pe mess vorbim dar asa nici macar nu se saluta, dar oricum imi place de el, incearca sa vorbesti cu el pe mess, sa il intrebi de ce se comporta asa, si sunt sigura ca prin vorbele spuse de el vei intelege daca te place sau nu. sper sa ajutehappy

| 7lrn7 a răspuns:

Prefate ca te-ai certat cu cea mai buna prietena dar in asa fel sa te vada, dar inainte pune-o sa-l intrebe dupa ce va certati

| MituPitu_3301 a răspuns:

Eu zic ca intr-o zi sa te duci frumusel la el si sa vorbesti cu el! Daca tie iti place de el tu ar trebui sa faci primul pas, si faptul ca te,, admira,, e cu atat mai bine pentru tine.
Sau daca ti-e mai comod intraba-l pe mess, ce ai de pierdut?
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te place tongue