| aurora07 a întrebat:

Cu citeva zile in urma am iesit cu un baiat. Noi ne cunoastem de mai mult timp, in urma cu 2 ani incepusem sa infiripam o relatie care din pacate nu a durat deoarece eu am plecat peste hotare.Ne sunam si totul era bine insa cu timpul legatura dintre noi s-a intrerupt. Cind m-am intors, l-am sunat de citeva ori dar deja nu mi-a mai raspuns..Acum, dupa 2 ani de cind nu ne-am mai vazut si auzit, ne-am reintilnit pe net., am vb., dupa care el m-a invitat in oras. Am iesit impreuna, el m-a prezentat si prietenilor lui. Am petrecut foarte bine, am glumit, ne-am distrat. El mereu ma tinea strins de mina, ma cuprindea linga el. La sfirsit, m-a condus acasa iar cind sa ne spunem noapte buna, el m-a cuprins si m-a sarutat asa cum faceam inainte de a ne desparti dar fara a-mi spune nimic (ca vrea sa reluam relatia, ca vrea sa fie cu mine sau sa fim doar prieteni.).El este un tip rezervat si niciodata nu spune ceea ce simte cu adevarat. Mie foarte mult imi place de el, as vrea sa fiu cu el, insa nu il iteleg pe el ce vrea. Cum credeti, luind in vedere felul cum s-a purtat cu mine in acea seara, el ar vrea sa fie din nou cu mine sau oare vrea doar sa-si petreaca timpul? Imi spune-ti va rog ce sa fac, cum sa procedez cu el mai departe? Eu as vrea ca noi sa reluam relatia pe care o aveam in urma cu 2 ani.

Răspuns Câştigător
| Stassy a răspuns:

Eu cred in felul urmator: Dupa ce'ai zis tu aici,-presupun- k el crede in continuare k sunteti...un cuplu...sau ma rog, tine la tine. Daca nu zice niciodata ce simnte cu adevarat, intreaba'l.Si de acolo e simplu.Baftahappy

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Vorbeste cu el, intreaba-l daca vrea sa mai fiti impreuna, nu e asa greu.

Răspuns utilizator avertizat