| RoxanaCher a întrebat:

Cum arata pentru voi fata/baiatul potrivit(ma refer la iubit/iubita)? Cum sa arate, ce sa poarte, ce comportament sa aiba etc.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa fie cuminte. Sa nu fie nici super timida insa nici prea indrazneata, vulgara. Vreau o persoana creativa si cu o anumita latura de mister. Sa fie prietenoasa si cu spiritul umorului dezvoltat. Sa fie o persoana care sa stie sa se bucure de lucrurile mici. Sa aiba suflet de copil dar minte de adult. Sa poarte orice, dar sa ii stea bine. Nu imi plac fetele cu fuste extrem de scurte, sau colanti care scot in evidenta toate formele. Vreau o fata care sa fie si elegenta si atragatoare. Sa aiba o oarecare decenta. Ar fi de preferat sa nu fumeze si sa nu bea decat ocazional.

| VodkaCoca a răspuns:

Sa fie cat de cat dragut, sa gandeasca de 2 ori inainte de a face un lucru, sa nu vorbeasca aiurea/prea mult si aiurea etc intelegi tu laughing, sa stie sa ma asculte, sa'mi dea sfaturi, sa'mi fie mereu aproape, glumet dar nu prea mult ca dupa aia te si plictisesti laughing, si sa se imbrace cat de cat bine, sa fie sincer, sa avem cateva lucruri in comun, si sa fie comunicare sa ne intelegem bine. tongue Dar dupa aia cand te indragostesti cu o persoana nu mai tii cont de cum iti doresti sa fie, o sa aiba si defecte big grin

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Iubitul meulove struck e perfectlove struck.Si e si cel mai bun prietenbig hug
Xoxo[gossip girl™]

| lilstar a răspuns:

Ma gandeam ca pot sa ma imi imaginez baiatul pefect. Dar nu pot, adicapot sa ma gandec la ceva dar nu stiu daca gasesc sau daca gasesc poate nu o a sa imi placa, ar fi plictisitor sa fie totul planificat, exact asa cum vrei, e mai interesant sa descoperi ceva nou in el. Pur si simplu te indragostesti de cineva fara sa te gandesti daca se incadreaza in anumite standarde alese de tine.

| Katherine † Pierce a răspuns:

Ian Somerhalder =p~ laughing

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Pai pentru mine baiatul perfect ar trebui sa fie in felul urmator:destept(dar nu tocilar), de gasca, glumet, sa nu aiba vicii(sa fum sau sa bea), sa fie romantic si lucrul cel mai important sa nu ma inselehappy

| alisa05 a răspuns:

Barbatul perfect.thinking Enrique Iglesias love struck

| Cosmina_1622 a răspuns:

Pentru mine baiatul perfect arata cam asa : Inteligent Amuzant Brunet cu ochii verzi...:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata exact ca mine.

| MyWorld_3032 a răspuns:

Depinde de gusturile tale. Conteaza ce-ti place tie si nu prietenilor. Dar daca vine vorba de ceva serios cu parinti e necesar sa vorbestiwinking