| UnuAltu a întrebat:

Salut, cum as putea sa cres intr-un mod rapid cam 3-4 cm big grin? in jur de 4-5 saptamani. FUNDA!, scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Absent a răspuns:

Salut. Sincer iti spun,fara sa te descurajez,ca fenomenul numit "crestere" este ceva biologic. Nu poti sa cresti peste noapte daca mananci sau bei ceva. Cel mai usor mod de a creste este prin sport. (sa practici cat mai mult voley, handball s.a.) si inoata cat mai mult (inotul favorizeaza cresterea oaselor). Oricum asta nu se va intampla intr-un timp minune. ci dureaza. Sper sa ajungi la inaltimea dorita! (desi. cine te place pentru ceea ce esti, o sa te accepte asa)

6 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Fa sport.baschet, volet si innot.

| TheSupreme a răspuns:

Ia-ti niste adidasi cu crampoane si te-ai rezolvat 2 cmlaughing serios straight face

| UnuAltu explică:

@TheSupreme La o intalnire nu te duci cu crampoane + ca am pentru footbal
@ynna93basket fac cate 25-30 minute pe zi (atata imi permite timpul) si inot in iulie dar eu am nevoie pana la sfarsitul lui iunie inceputul lui iulie.

| UnuAltu explică:

@Yuku trebuia sa te abtii, paros in palma sa continui ca asa o sa continui toata viata

| Demetriavic a răspuns:

Poi eu fac ceva de genu si cresc cate 1 cm pe saptamana de tii de bara cu mainile timp de 20 de sec dupa din nou din nou timp de 5 ori faci cumva sa fie pe saptamana deci stai cu picioarele in jos di cu mainile pe bara...

Răspuns utilizator avertizat