| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa ejaculez mai greu in timpul actului sexual? Mi se intampla prea repede. Din ce cauza si cum pot rezolva?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te masturbezi inainte de sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Experienta necesara o vei obtine asa cum se intampla in cazul majoritatii barbatilor, doar dupa ce vei avea o activitate sexuala de 2- 3 ani, care sa fie continua, sustinuta si intretinuta pe cat va fi posibil cu o singura/aceeasi partenera de sex. Este singurul mod de a deveni ''competitiv'' si de a reusi sa intretii contacte sexuale cu durata dorita de tine. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Folosește DUREX Mutual pleasure.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Din cauza ca te masturbezi in exces.