| hgfcxszdxfcgvhjkbbvcyxrttexcvhbj a întrebat:

Salut cum pot scapa de grasimea de pe abdomen niste exercitii sfaturi? plzz

Răspuns Câştigător
| Orte95 a răspuns:

Abdomene sau un exercitiu foarte bun (la mine a mers)
Stai intinsa pe podea faci un semi-abdomen cu rotatie de 45' spre stanga si tragi picioru drept la piep si invers... rotatie spre dreapta cu picioru stang la piept... faci cat poti. big grin
Incearcawinking

4 răspunsuri:
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Buna incearca sa faci abdomene cu o rotatie de cam 45'-80' incearca cu 45' daca faci direct 80' o sa risti saiti rininzi niste muschi sau mai rau ( dupa ce ai ajuns sus te ntorci in stinga si urmatoarea data te intorci in dreapta si tot asa ), fugi mult BAFTA asta a mers la minebig grin

| Orte95 a răspuns:

Scuza-ma daca esti baiat

| nBlade a răspuns:

Am o intrebare pusa, acolo dau sfaturi despre sport nutritie si restul.

| ioana12345 a răspuns:

Run baby run(pentru categorielaughing