| AnoniMmMzZ a întrebat:

Cum pot scapa de grasimea de pe abdomen? Dati-mi niste diete. sau un program de sport. niste exercitii!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FuriousMadalin96 a răspuns:

Renunta la dulciuri, cipsuri, sucuri, tot ce inseamna junk food.Mananca cereale integrale,lactate,carne slaba,legume,fructe.Fai miscare zilnic, mers pe jos sau alergat, cum poti tu, Mult cardio si o alimentatie sanatoasa si o sa scapi de grasime.
P.S: bea foarte multa apa, apa este viata.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca fructe si legume, alearga, mergi cu bicicleta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mergi pe o alimentatie saraca caloric si miscare multa, se vede ca nu te alimentezi corect, sanatos si duci viata sedentara mai mult.
Te pup!

| lSummerl a răspuns:

Nu mai manca ca spartu

| CosminGabriel123 a răspuns (pentru lSummerl):

Nu mi se pare un raspuns ce tine de cineva caruia chiar ii pasa de treaba asta!

| CosminGabriel123 a răspuns:

Iti sugerez sa renunti la dulciuri si la carnea cu grasime, sa mananci echilibrat(asta nu inseamna sa nu mananci deloc). Trebuie sa mananci multe salate, si pentru abdomen, mergi la sala sau poti sa faci prin casa cate 50-60 abdomene pe zi