| sleeppy a întrebat:

Salut cum sa arat unui baiat ca il plac?

Răspuns Câştigător
| Theodore9 a răspuns:

O privire si daca te place se va apropia singur treaba de vinator este a lui

3 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Uită-te insistent la el, de multe ori, yâmbeşte când te uiţi la el şi fă-l să se uite la tine. Poţi încerca un contact vizual mai lung sau poţi întoarce capul şi îl derutezi. Asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il tachinezi.

| Angel_Alexis_1995 a răspuns:

Pur si simplu.Stai mai mult cu el razi la glumele lui, privestel mult.Sau mai usor roaga o pretena sa lanseze un zvon cum ca l-ai placea.La ore sai cu el in banca(scuze da nu ai mentionat daca e sau nu cu tine in clasa).Eu am incercat si merge. Iar daca vrei si ai curaj spune-i in fata