| dani2232131 a întrebat:

Salut, daca am penisul la aproape 14 ani de 10 cm, ar conta pentru o fata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea de doar 10 cm a penisului, GARANTAT conteaza. Care ar putea fi proportia? este imposibil de apreciat cert sau precis. Insa in mod sigur raspunsul este DA, intr-o proportie care poate fi apreciata ca fiind de la mare la... foarte mare. Dar in acest moment NU este cazul sa intri in depresie, fiindca in urmatorii minim 2-3 ani organismul tau se va dezvolta in ritm accelerat si in consecinta este posibil ca si ''cocoselul''tau sa se dezvolte in concordanta cu restul organelor si astfel la varsta maturizarii tale depline, penisul tau sa ajunga sa aiba o marime... normala. Sanatate!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti inca mic. Si tu dar si penisul. Mai aveti de crescut amandoi.

| Violleta2022 a răspuns:

La varsta asta nu ar conta deloc, dar mai tarziu in viata, cand iti vei incepe viata sexuala, da, va conta enorm.
In orice caz, cucul creste pana la 16 ani si mai ai sanse sa mai creasca, cel putin 1- 2 cm.

| Emilian65 a răspuns:

Sunteti mici si tu si penisul. Dar, veti mai creste amandoi.

| Anonimgirltpu a răspuns:

Dragul meu, ai 14 ani. Nimanui nu-i pasa de penisul tau. Cel putin momentan. Esti prea mic sa-ti faci asemenea griji. Si oricum o sa-ti mai creasca. O sa ai diverse modificari corporale pe timp ce cresti.