| LoryLore19 a întrebat:

Salut, daca intr-o relatie partenerul / partenera se uita in mesajele voastre pe ascuns ce este de facut?

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Sotul meu nu trebuie sa se iuite pe ascns, pentru ca amandoi suntem dedicati sa nu ascundem nimic unul.de celalat.

| Violleta2022 a răspuns:

Schimbi parola

| Goete a răspuns:

Este un act ilegal pedepsit si de lege.
Pe de alta parte inseamna ca nu are incredere in tine pe cand o iubire adevarata are la baza increderea.

| ywar a răspuns:

Asta este foarte grav. Inseamna neincredere, gelozie, nesiguranta de sine chestie acre se taxeaza intr-un singur fel: il parasesti fara nicio explicatie. Foarte categoric si dur. Fara explicatii. Daca la inceput este asa, MAI TARZIU VA FI MAI RAU!
Alegerea iti apartine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Confruntat și discutat cu ea.

| Together a răspuns:

Schimbat parola telefonului. Daca ai telefon cu amprenta n-ar trebui sa fie o problema. Te poti astepta ca daca are ocazia sa-si bage nasul, sa si-l bage.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Daca nu ai amant il lasi sa se uite

| Ether a răspuns:

Nimic, oricum intr-un final va fi posesiv si mult prea gelos daca deja face asta.

| alexandraionela1234 a răspuns:

Nu e ok... denotă ca e genul posesiv si nu ai niciun viitor lângă el. nu are încredere in tine! Am avut un iubit asa... si pe parcurs devenea tot mai posesiv, facea scandal si daca ma uitam spre un baiat pe strada. Ori ai o discuție serioasa cu el ori il lasi.

| DepikaPadukone a răspuns:

Pai ce ai de ascuns? Dece te temi atâta? Sa uitata cum te uiți și tu.