| hjddyyysyhs a întrebat:

Daca o fata mi-a saspuns ca sunt destept amuzant si de treaba dupa ce am intrebat-o ce parere are despre mine, Sunt sanse sa ii placa de mine?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

1. In viata ta nu intrebi o fata ce părere are despre tine. Nu demonstrezi decat ca nu ai încredere in tine si ai nevoie de opinia celor din jur. Cand nu te interesează ce cred altii, devii un om puternic.
2. Nu te astepta sa obtii un răspuns sincer. Un motiv in plus pentru care cerutul parerii despre tine este o greșeală. Nimeni n-o sa îți spuna "da, esti misto si imi place de tine de mor " si nici "cred ca esti un idiot si nu pot să te suport ".
3. Tipa ti-a dat un răspuns politicos, general, cat sa se "scoata". A evidentiat niste trasaturi pe care foarte bine putea sa le aprecieze la un amic. Deci nu înseamnă neapărat că te place.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand o fata te place crede-ma ca e inebunita dupa tine, nu te place asta e adevarul, vezi sa nu intri in freindzone

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca da. Incearca sa discuti mai mult si sa intretii o discutie mai elevata. Succes.

| 6684464 a răspuns:

Si tot atatea sanse de friendzone.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu trebuie sa o intrebi ce parere are despre tine, nu cere mila, nu ii cersi atentia! Bleacs...

| NimeniSiAtat a răspuns:

Sunt fata si din punctul meu de vedere, a incercat sa fie amabila.

| hjddyyysyhs explică:

Ms! O sa incerc sa devin mai...,, puternic''