| lanaaaaa a întrebat:

Daca prietenul meu mi-a bagat degetul in vagin (eu fiind la menstruatie) nu sunt sigura daca si-a atins penisul care avea lichid preejaculator exista sanse sa raman insarcinata?

14 răspunsuri:
| Schwarzz a răspuns:

Doamne ce întrebări ați ajuns să puneți straight face

| TeddyPaul a răspuns:

Obesati sexual? nici chiar asa fratilor...

| Domnu Bogdan a răspuns:

Raspunsul se afla in paranteza facuta de tinewinking in asfel de situatie poti face si sex, nu poti ramane insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Domnu Bogdan):

Nu este adevarat stimabile, poate ramane insarcinata daca nu se protejeaza deoarece spermatozoidul are o durata de viata intre 5 si 7 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti ramane insarcinata numai daca lichidul preejaculator a ajuns in vaginul tau, sfatul meu e sa-ti iei un test sau sa mergi la un control ginecologic, pe viitor fiti si voi mai atenti

| Domnu Bogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

2-3 zilewinking era un nene Bebe care vb"totul despre sex" si asa zicea el, acum daca a mintit mint si eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Domnu Bogdan):

No problem mestere, ai fost ieri la parcul Izvor, ha? laughing

| Aneel a răspuns:

Ce intrebari straight face

| onasis1961 a răspuns:

Apoi a băgat degetul în gură să vadă ce grupă sanguină ai?

| Bwaa_Laryy_1996 a răspuns:

Esti varza cu mamaliga...

| viorelmmv a răspuns:

Stai linistita, nu ai cum ramane insarcinata in timul menstruatie chiar daca spermatozoidul traieste 5-7 zile, 3 zile inainte si 7 dupa, faci sex fara grija sa nu vai vorbim de cele 3 zile de menstruatie (in care nu este indicat sa faci sex nici protejat )

| Simona020 a răspuns:

Informati-va fetelor ca aveti parte de internet slava domnului rolling eyes
Mai cauta si tu "ce se intampla daca fac sex la mentruatie", "in ce conditii pot sa raman insarcinata". ca le-am mai auzit pe multe: "daca am inghiti sperma pot sa raman insarcinata?"
O sarcina se produce atunci cand penisul penetreaza vaginul si ejaculeaza inauntru!

| Vix999 a răspuns (pentru Domnu Bogdan):

Domnule ...se poate ramane fain frumos si in perioada menstruatieiwinking Mai greu si mai rare cazurile dar sunt perfect posibile

| mona a răspuns:

Nu exista nici o sansa