| andreipop987 a întrebat:

Buna TPU, ieri am facut petting cu iubita mea si i-am bagat degetele in vagin. Eu nu mi-am atins penisul, doar uneori pentru o secunda sau doua si apoi le-am bagat iar. Ideea e ca nu am ejaculat sau nu am avut lichid preejaculator (fiind doar in erecție), dar mi-am atins penisul cu aceleași degete pe care le-am introdus in ea. Exista cumva vreo sansa sa rămana insarcinata?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sansa sa ramana insarcinata cu degetele nu a existat niciodata pe pamantul asta, fiindca sarcina se poate produce NUMAI cand exista penetrare vaginala cu un penis!

Cat despre bagatul degetelor in vagin, nu o lasi tu gravida, dar cu siguranta o lasi cu o infectie, care ii poate inflama vaginul si pasarica.
In vagin nu se baga nimic, mai ales daca fata este virgina!