| abstract3D a întrebat:

Dau funda si voturi pentru cine ma ajuta si pe mine cu voturi la acest proiect. Va raman Dator Vesnic uitati link http://scoala.taraluiandrei.ro/proiect/pe-urmele-eroilor /. va trebui sa introduceti adresa voastra de email si in cateva secunde va va veni un e-amil cu un link pe care va trebuii sa dati click ca sa votati. multumesc inca odata celor care mi-au dat un vot

1 răspuns:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Salut, daca este chiar asa important, da-mi add la id frumusic_frumusic si te ajut cum sa obtii voturi... cate vreiwinking singura problema este ca o sa dureze in jur de 5 min un vot si ceva de lucru la pc... dar daca este chiar important zic ca se merita iti dau mai multe informatii pe mess daca vrei. bafta