| Aly2 a întrebat:

Am o rugaminte la voi toti de pe TPU: eu impreuna cu clasa mea si cu dirigintele nostru ne-am inscris in proiectul tara lui andrei si avem nevoie de voturi pentru a castiga. Va rog sa ma votati.
As fi foarte recunoscatoare celor care ma vor vota. Uitati aici link-ul : http://scoala.taraluiandrei.ro/proiect/cea-mai-frumoasa- scoala/. Intrati pe el si votati. Apoi veti primi un e-mail ca sa confirmati votul. Trebuie sa dati click pe link-ul care va apare pe e-mail, iar apoi votul se va lua in considerare.

Răspuns Câştigător
| misu a răspuns:

Hai ca te ajut, ca vad ca nu se repede nimeni.da si tu fundita