| Pica1990 a întrebat:

de 8 ani de zile am devenit nimfoman, am 29 de ani si as face sex in fiecare zi, oare mai exista fete sau femei care sa vor lucrul asta adica ma refer si la 4, 5 numere deodata? Am practicat si bineinteles ca am tinut secret lucrul asta pentru ca daca cineva va afla va dati seama ca persoana respectiva nu ar mai vrea sa faca sex cu mine, adica sunt un tip de treaba,nu ma laud sau ma dau mare, doar ca sunt nimfoman, as face-o mereu.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca exista, se numesc prostituate si sunt dispuse sa aiba sex cu tine, la orice ora din zis au noapte, pentru bani evident.
La 29 de ani, ar trebui deja sa ai o prietena, iubita sau chiar nevasta, nu crezi? Sau tu ai devenit dependent de laba si acum nu mai esti atras de femei?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca vii si intrebi aici de fete care sa suporte sexul in ritmul asta, cred ca pana acum ai exersat excesiv numai masturbarea, ceea ce nu te face "nimfoman" ci doar un mare ***.

| doctorandus a răspuns:

Nimfomane pot fi doar femeile. Ca vrei sex in fiecare zi nu e iesit din comun, esti pur si simplu un barbat normal.

| sofisis a răspuns:

Cred ca nu cunosti prea bine definitia termenului. Tu esti doar usor dependent de sex. O femeie nimfomana este cea care efectiv se simte fizic rau daca nu face sex. Este un chin sa suferi de asa ceva, nu e deloc ceva wow.
Trecand peste asta, e o rusine ca la 29 de ani vrei si poti sa faci sex zilnic? Ai 12 ani de te ascunzi? Nu pricep problema ta. Sincer.

| Donsavas a răspuns:

Psihiatria iti e de folos pentru obsesia ta sexuala.

Răspuns utilizator avertizat
| Paul754880338 a răspuns:

Eu am perceput intrebarea ta ca pe o "campanie electorala". Daca am gresit imi cer scuze dar, oricum ia in consideratie si raspunsul meu. Femeile sau cele mai multe dintre ele apreciaza demnitatea si modestia unui barbat. Acel barbat ce saliveaza si isi bulbuca ochii la orice femeie bine cu care se intersecteaza pe strada, ori isi trambiteaza dimensiunile antropometrice si performantele sexuale, ma tem ca nu este chiar un ideal. Viata de cuplu nu se termina si nu incepe cu sexul, chiar daca acesta este un liant necesar. Mai bine cotata ar fi capacitatea de a asculta ce are ea de spus, de a o sustine la nevoie, de a plati facturile si niste flori din cand in cand si de a o face sa zambeasca.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Si e ceva rau? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Gofigi a răspuns:

Dai bătaie numai sa ai cu cine

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Exista femei nimfomane. Gaseste-ți una din aia și te-ai făcut. ‘))