| Izma a întrebat:

De cateva zile incoace prietenul meu se poarta din ce in ce mai ciudat, ba imi zice ca il insel [ceea ce nu este adevarat], ba ca nu ma intereseaza de el tot felul de chestii stupide.

Se enerveaza tot timpul din orice.straight face

Cum as putea sa-l fac sa renunte la aceasta atitudine prosteasca?

tinand cont ca are 18 ani se poarta ca un copil de 10 ani oh go on

Am uitat sa zic, ca imi da mesaje... ca ii suparat pe toata lumea, cand il sun imi da cu ocupatstraight face si imi zice ca nu vrea sa vb cu minestraight face

Asa... mai am o intrebarebig grin Prietena mea a fost la o "vrajitoare"... credeti in asa ceva? Deja 2 chestii pe care le-a spus 'tanti fursec' laughing s-au intamplatstraight face

M-am gandit sa ma duc si eu, si sa imi zica daca cumva ma insala [cica trebuie sa trag 9 fumuri dintr-o tigare si apoi imi va spune daca ma insala sau nu]...

Sa ma duc sau imi pierd timpul aiurea cu 'tanti fursec'?laughing

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Buna dimineata Sunt Domn"Fursesc si iti recomand urmatorul lucrulaughingParaseste l inainte sa te paraseasca el pe tinecryingAsta in cazul in care vei avea foarte mult de suferitcrying(Asa ca daca l lasi tu balta si sa ramana el cu comportamentul lui si sa nu te mai obosesca vei avea doar de castigat.Asa ca nu ai ce cauta la tanti fursec ca eu Domn"Piscot Sper ca te am ajutat indeajuns sa nu te mai duci la nu stiu cine...Iar eu Domnu"Fursec iti recomaand sa te duci mai bine la Biserica Decit la vrajitoare ce zici? Cum crezi ca i mai bine?
Ps:Sa ai grija de sufletul tau si nu ai ce cauta la Vrajitoare Crede ma!
Te pup:

| Christal a răspuns:

Sa nu te duci la asa ceva.este o porcarie sincer chiar nu merita sa crezi in magia neagra.a fost doar o coincidenta ce i s-a intamplat prietenei talehappy
vorbeste cu prietenul tau.incearca sa ii spui ce parere ai despre comportamentul lui dar incearca sa fi calma.sa nu urlii etchappy va intelege. spune'i daca te deranjeaza. oricine mai are astfel de impresii poate e doar o perioada mai proasta. bafta oricum:*

| nikol a răspuns:

De obicei un baiat cand cauta motive de cearta tot timpul inseamna ca are pe altcineva sau are zile negre.

| yasser25 a răspuns:

Ma tata pierdeti timpul aiurea pe internet incercend sa gasiti solutii si rezolvari din partea unor straini de cauza voastra, pentru problemele personale, de cuplu e bine sa comunicati intre voi, sa dezbate-ti subiectul oricat de banal poate sa fie...

| eu17 a răspuns:

Unu la mana. e o tampenie cu vrajitoarea, mai ales cu tigaralaughing nu vad legatura. iti va lua banii degeaba. apoi al 2 lea lucru... poate el chiar nu mai vrea sa fie cu tine, din moment ce cauta motive tampite fara o acoperire, altfel nu imi explic, incearca sa discuti cu el sa vezi ce zice si de ce crede asta. o seara frumoasa!

| flory_8014 a răspuns:

laughing Galamaz a grait adv laughingwinking asa ca directoarea Amzi asculta vb luiwinking

| andreeaemi17 a răspuns:

Eu zic asa
1)nu te duce in mormant ca tot de acolo te intorci si nu faci nimic decat un pacat la DUmnezeU.
2)daca se poarta ciudat inseamna ca ceva il supara sufleteste si ca trebuie sa il ajuti in situatia asta in calitate de amica a lui
daca punem problema asa e sa fie ca am avut un prieten si tot asa se purta si am gasit eu problema lui caci incepuse deja de 2 luni de la majorat sa se drogheze si deja fuma de 3 ani jumate
gaseste lgatura poate asa s-a intamplat si cu prietenul tau dar sper ca nu