| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile o fata care mi-a fost amica, nu cu mult timp in urma, incearca sa-mi faca ciuda, sa ma faca gelos. Eu m-am indragostit de ea cand eram amici, iar din cauza asta nu a vrut sa mai fim amici pentru ca eram indragostit de ea. Nu am mai vorbit cu ea deloc, deloc.De 1 saptaman incearca sa-mi faca ciuda sau sa ma faca gelos, nu stiu. Chestia e ca incearca sa-mi faca ciuda cu un prieten de al meu cu care ma inteleg foarte bine.Adica ii sppune ca il iubeste ba chiar la si pupat ( nu sunt sigur pentru ca nu m-am uitat), il ea in brate. De ce zic ca vrea sa-mi faca ciuda pentru ca faca chestia asta numai cand usnt eu, doar atunci.Nustiu de ce face asta, nu-mi amintesc sa o fi suparat cumva ca sa faca asta.Problema e ca eu neg ca o mai plac cand m-a intrebat o prietena de a ei, dar sincer cred ca inca o iubesc.Deci ce credeti, de ce face asta? I-am gresit cu ceva? Eu nu cred i-am gresit cu nimic.Nu am incercat deloc sa enervez sau ceva de genu asta ca sa incerce sa ma faca gelos /ciuda. CE motiv ar avea de face asta? Astept pareri.

1 răspuns:
| bogdannr a răspuns:

Cred ca icepe si ea sa te iubeasca analizeaa mai indeamanunt problema