| Anonim388321jsksjsk a întrebat:

Salut, de ce iubita mea nu vrea să-mi facă sex oral, atât timp cat eu ii fac des…. Eu ii fac mereu când vin la ea, dar ea odată la 4-5 dati.

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Pai de unde sa stim noi? de ce nu o intrebi?

Daca ma intrebi pe mine, din experienta iti zic ca cel mai probabil nu se simte confortabil sa faca asta, un fel de rusine

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E clar că nu ii place.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca are anumite principii sau repulsii fata de organul masculin. Posibil sa miroasa urat organul tau, sau secretia... de ce nu folosesti prezervativ, ca sa nu mai exista aceasta posibila repulsie?
Totusi, acest lucru il poti afla numai de la ea!

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca nu ii place cum arata penisul tău. Ma refer la: aspect, gust, miros etc.

| VoidEternal a răspuns:

Ei nu ii place. Ție da. Un caz mai mult decât comun.

| Miruna333 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea despre asta. Posibil igiena sau poate are alte motive

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Nu îi place. Nu mai insista.
Dacă tu îi faci, fă-o din placere. Nu aștepta să îți facă și ea.
Sunt fete care au repulsie pentru sexul oral.