| SnYcK3rS a întrebat:

De ce nu mai am erectie dimineata? O fi din cauza masturbarii excesive? Pana acum 1 luna si ceva aveam, acum nu mai am

Am 18 ani, sunt virgin

Funda

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da, foarte posibil, masturbarea excesiva poate avea multe dezavantaje, pe langa faptul ca poate creea dependenta ~usor fara sa-ti dai seama. Iar ca sa-ti faci o prietena doar pentru a scapa de obiceiul asta prost ar fi nedrept fata de "ea", corect e sa iti faci o prietena pe care sa o iubesti, nu sa te folosesti de ea, daca iti e de ajutor, ok, dar nu iti fa o prietena din motivul asta.

| Doctorfishadi a răspuns:

Nu cred, mai degraba alta ar fi cauza. Poate ai un stil de viata foarte "sanatos".

| MaxSpintecatorul a răspuns:

Lasa cucu in pace!

Pentru mai multe sfaturi de sanatate ma puteti contacta la cimitir.

| Naxxramas a răspuns:

Posibil,iti recomand sa iti faci o prietena.