| KindKid17 a întrebat:

Deci mie imi place de o fata de 3 ani..eu vorbesc foarte rar cu ea fata in fata, ca nu suntem la aceiasi scoala, etc. am vorbit cu ea mai mult pe Facebook si vorbea cu mine.Dar de 3-4 luni incoace nu ma mai baga in seama deloc si intr-un timp chiar se apropia de mine ea incerca sa se bage in seama. Cand o intreb pe Facebook "ce faci? " nu mai raspunde... asta s-a intamplat de 9-10 ori la rand de 3-4 luni incoace
Intr-o seara cand vorbeam(FB) ea a spus ca are un iubit si m-a intrebat ca "Ti-e ciuda asa-i?" bine pana atunci n-am discutat de iubire dar ea a venit cu replicile astea.

CE SA FAC? Eu o plac si nu stiu ce sa fac, ma intalnesc cu ea doar de 2-3 ori pe luna crying si nah nu pot sa-i spun ca o iubesc ea fuge de mine intr-un fel eu simt asta sad

5 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Mestere, daca si-a facut iubit si nu esti tu ala, respecta-i decizia si las-o in sl**bz sa o arda cu ala. te-o cauta ea cand o fi singura si nu are cine sa... tu intre timp scapa de fetishu/obsesia asta pentru ea cunoscand alta fata, sa vezi ce rezultate bune poate sa dea! trust me! cand pui "mana" pe una noua mai frumoasa si mai tanara ca aia, o uiti pe inculpata imediat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 3 ani? Esti pedofil? Acum daca nu te place nu ai ce sa faci. Las-o asa nu noi decidem cine ne place si cine nu.

| Hakuouki a răspuns:

Daca de 3 ani stai dupa fata asta, nu esti prea increzator in fortele prorpii? Eu zic sa mai cauti, sa cunosti fete noi, pentru aceasta tipa esti doar garantia.

| mihaicelsfant a răspuns:

Eu zic sa-i zici daca daca vrea sa fie cu tine si daca zice nu... spune-i ok pa poate se intoarcea ea la tinebig grindaca nu se intoarce la tine nu are rost sa mai vb cu ea

| TanteMarianne a răspuns:

Dar mai duo naibi de fata, daca a fost o vaca c_____va spastica e problema ei, mai exista o gramada de alte fete pe acest pamant, nu-ti fa griji...
la urma urmei ea este o vaca spastica pe care o s-o bata soarta!
despartete de ea, gasesteti alta fata mai draguta si sa vezi ca vaca spastica nu o sa-ti mai raneasca sufletul!
big grin