| xDudeee a întrebat:

Deci...Sora-mea m-a innebunit crying! Nu stie cu ce sa se imbrace la banchet! Va rog imi puteti spune si mie cu ce se poate imbraca avand in vedere ca are doar 11 ani? Chiar vreau sa o ajut dar eu habar nu am.straight face Fundaaaaa`!(scuze. categoria)

Răspuns Câştigător
| DeeaDeeutza a răspuns:

Are doar 11 ani thinking Pai se poate imbraca cu niste blugi mai stramti s-au mai mulati :X si sa adauge o bluza stil pulover-camasa si sa aiba si cureluta pe pulover daca ma intelegi ce vreau sa zic. S-au poate sa isi ia niste colanti ( orice culoare, de preferat negrii ) si peste ei sa isi ia niste pantaloni scurtiwinking va iesii perfect happy si cu asta sa isi ia o bluza hmm cu spatele gol, sau pur si simplu un tricou... sau isi poate lua o rochita mai scurta si eleganta. Sau o rochie asa mai de emo-rockar si sa ii puna niste tenesiiwinking. Sau o fusta mai lunga orice culoare si sa ii adauge o bluza... Sau niste blugi tot stramti si sa ii puna un bulerou. s-AU pur si simplu o rochita mai simpLUTA. s-au niste tenesi, cu niste colanti si o bluza mai lunga happy Sper ca ti-am fost de AJUTOR! daca vrei sa te mai ajut cu ceva poti sa imi trimiti un mesaj!

6 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

La banchet deja? la 11 ani?

| Loola_4761 a răspuns:

Unde sa mai intalnit banchet in clasa a 4a? Eu stiam de banchet in clasa a 8 a o.O

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Si eu a avut banchet in clasa a4a si m-am imbracat intr-o rochie de vara, sandale(iubesc acele sandale darlaughing.)parul impletit si km atat, a fost superlove strucka trecut mult timp de atunci...

| xDudeee explică:

Da! S-a mai intalnit banchet in clasa. a 4-a! E banchetul de sfarsit de clasa...O petrecere pentru noul an ce o sa vina...adica cls. a-5 a.Si eu am facut un banchet asemanator! O zi buna!

| xSmileGirl a răspuns:

Aaa, la bancehtul din clasa a4a? Pai eu am fost imbracata cu niste sandale dinalea cum se poarta acum, si o rochie de vara, in cazul daca e cald si parul l-am avut prins cu o clama, poate sa isi ia orice happy

| EuAndreia a răspuns:

Pai se poate imbraca cu o rochita eleganta