| anonim_4396 a întrebat:

Salut din nou. Acum 2 zile am pus o intrebare la care am primit 10 raspunsuri, multumesc de asta. :D
Intrebarea: http://www.TPU.ro/......-ceea-ce/, pentru cei care nu stiu despre ce e vorba.
Am vorbit cu tipul ala ieri si a recunoscut ca chestia care-a facut-o a fost super necugetata si si-a cerut scuze.
Problema e ca azi iar a inceput sa se dea la mine dar intr-un mod mai subtil, el sta in banca din spatele meu si-n ore pur si simplu incepe si pune mana pe mine :|
L-am intrebat in pauze ce dracu are si a zis ca nu stie despre ce vorbesc. In prima pauza de cand am sezizat chestia asta chiar i-am dat un pumn ca tot spunea ca nu stie la ce ma refer, dar in ora urmatoare iar incepea. Am incercat sa ma mut din banca dar dirigu' a zis ca trebuie sa stam asa cum ne-am asezat, si am niste colegi super ciudati care nu vor sa iasa din cuvantul lui. :-L
Ce sa fac? O sa innebunesc daca tot anul o sa fie asa.

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Vorbeste cu dirigintele. Spune0i otata situatia. O sa te mute si mai ales o sa discute cu acel tip...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa scapi de acel baiat, cel mai bine ar fi sa ii spui in fata cea ce simti si faptul ca nu exista nici o sansa intre voi 2. In pauze cand va mai intalniti incearca sa te dai la niste fete, ceva...sa vada ca nu esti interesat!

Neaparat vorbeste cu dirigintele! Intr-o zi o sa regreti daca nu o faci, si stiu ce spun! O sa se lase cu gelozii chestii de astea si atunci cand o sa te indragostesti de o fata si o sa te sarute in fata ei de gelozie... straight face sa vedem ce mai faci atunci

In orice caz spune-i dirigintelui. Sigur v-a intelege situatia si o sa vada si care e problema tipului. Tu nu esti in situatia sa stii si sa rezolvi problema pe care o are. Sa sti ca majoritatea gay-lor si lesbiencelor au avut probleme emotionale atat de puternice, incat s-au schimbat dea dreptul si... desi par foarte nesimtiti si rai inauntru ori ascund o fire profitoare si periculoasa(cu placeri sadice, vreo 20%), ori pur si simplu sunt mai sensibile decat o fata dupa ce a fost parasita de iubitul ei.

Pa-pa si sa ne mai postezi si alte "noutati"winking cea ce ai patit u este foarte jenant si cred ca aici macar ai sansa sa vezi diferite feluri de a fi, de a gandi, etc...

| InocentDarkMoon a răspuns:

Tipu ala e bolnav psihicstraight face te saruta apoi isi cere scuze apoi se da la tine.straight face are nevoie de ajutor specializatstraight face dar nu rezolva asta prin bataie cineva te poate para si tipu v-a ajunge victima nu tu si pe tine te v-or certa si pedepsii profesorii eu zic sa le zici parintilorstraight face nu e normal sa faca chestii din astea mai ales in scoalastraight face