| ReedMaan a întrebat:

Salut din nou. >:". Deci, am penisul curbat spre stanga...Cum a`s putea sa-mi satisfac prietena cat mai bine cu asa ceva? Ce pozitii? Mai amanuntit ceva...Ca pot sa-i stimulez punctul G, sa o excit/ big grin

Răspuns Câştigător
| Leeevitah a răspuns:

Cam cat de curbat e de crezi ca sunt pozitii speciale pentru chestii de genul? Eu cred ca nu e foarte curbat si chill, o sa inveti singur cum sa-ti folosesti ustensila.

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu conteaza in ce parte e curbat. Intreab-o ce vrea, ea iti va spune, tu vei face si ea se va simti bine.
Nu am de unde sa stiu eu ce ii place ei si nici internetul

| BANN3R a răspuns:

Nu te mai gandi la asa ceva, cum te simti tu mai bine asa procedeaza, modul de excitare difera de la fata la fata, deci comportate normal. Daca vrea sa se simta mai bine sa isi cumpere un vibrator.

| xTremeAl3x a răspuns:

Hey dar asa sunt toate penisurile ca mainile stangace sau dreptace stai linistit intreab-o daca se simte bine si daca tu te simti bine trebuie aman2 sa va simtiti bine funda te rogpuppy dog eyes

| niku28 a răspuns:

Incearca si tu niste miscari mai atente... fii mai afectuos. ca sa o satisfaciwinking