| anonim_4396 a întrebat:

Este ok ca atunci când esti super excitat si te masturbezi sa iti dai drumul mai repede fata de atunci când ai o partida de sex propriu zis?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, pentru ca la sex real esti mai stresat! La real trebuie sa te gandesti si concentrezi la mai multe! Mai ales sa nu te lasi pe ea si sa o strivesti!

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Da, e perfect normal.

| kandaraki a răspuns:

Nu e ok, e natural sa se intample asa, dar nu e bine fiindca te vei termina la fel de repede cand vei face sex!

| Kingsley a răspuns:

Da.